Przejdź do treści

Aktualności / Zapraszamy na pokłady. Osobiście i wirtualnie.

01.08.2021

Największymi gwiazdami wydarzenia plenerowego w Szczecinie są zacumowane przy przyjaznych nabrzeżach jednostki. Nie na wszystkie można wejść, ale cieszą oko także prezentując się przy kei. Godziny dzielą nas od pierwszych pożegnań, dlatego szkoda tracić czasu. Zapraszamy na wycieczkę!

Najlepiej obejrzeć wszystko osobiście. Porozmawiać z załogą, zajrzeć w udostępnione dla zwiedzających kąty. Piękne, klimatyczne jachty, żaglowce i te bardziej nowoczesne jednostki. Każda z nich ma coś wyjątkowego. Choć sytuacja pandemiczna nie pozwala na dużą swobodę to zajrzeć można jeszcze choćby na Dar Młodzieży czy ORP Poznań.

Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji wejścia na jednostki mamy niespodziankę! Wirtualny spacer udostępniony jest na stronie internetowej. Nie wychodząc z domu można stanąć na pokładzie Fryderyka Chopina, Zawiszy Czarnego, Atyli, Kapitana Borhardta, ORP Poznań, Daru Młodzieży, Brabandera i Shtandardta.

Nie ruszając się z miejsca obejrzymy również Miejską Strefę Letnią, Strefę Food Trucków, Wesołe Miasteczka, Strefę Dziecięcą, Strefę Piw Kraftowych oraz Scenę Szantową.

Na żywo zwiedzamy do niedzielnego wieczora, a WIRTUALNIE jeszcze długo po zakończeniu naszego wydarzenia.

Zapraszamy na pokłady. Osobiście i wirtualnie.