Przejdź do treści

Aktualności / Żagle 2022: Najlepsze piwa w strefie piw kraftowych

20.08.2022

U stóp Wałów Chrobrego, pomimo co chwilę padającego deszczu, zabawa trwa w najlepsze. W powietrzu unosi się aromat chmielu, w tle gra muzyka, wszędzie widać roześmiane twarze. Strefa piw kraftowych zaprasza.

Craft Beer Zone to kolejna atrakcja tegorocznej edycji Żagli. To właśnie w tym miejscu można napić się jednego z wielu aromatycznych piw. Kilka z nich może zaskoczyć kubki smakowe, ale tylko w pozytywnym aspekcie. To miejsce dla prawdziwych fanów złocistego trunku. Różne gatunki chmielu i niezwykłe kompozycje smakowe przypadną do gustu każdemu. Pszeniczniaki, lagery, portery z kilku najlepszych browarów w kraju, skutecznie zachęcają do tego aby spróbować każdego z nich.

Degustacja piwa to jednak nie jedyna atrakcja dostępna w tej strefie. Ciekawscy mogą podpytać browarników o tajniki warzenia dobrego piwa. A jeśli piwa będzie nam mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby kilka butelek kupić i zabrać ze sobą do domu. Nie ma co się więcej rozpisywać, sami się przekonajcie jak świetnie można się bawić w Craft Beer Zone.

Strefa jest czynna do godziny 1:30 w nocy.

 

 
 

 

Żagle 2022: Najlepsze piwa w strefie piw kraftowych