Przejdź do treści

Aktualności / Wesołe miasteczka po obu stronach Odry

31.07.2021

Większość z nas ma w sobie chęć zabawy. Fascynuje nas wysokość, prędkość, muzyka i kolory. Choć codzienność ucisza w ludziach dziecięcą chęć rozrywki jest miejsce, któremu trudno się oprzeć, a wiek przestaje mieć znaczenie – wesołe miasteczko. W Szczecinie są aktualnie nawet dwa!

Lunapark budzi przyjemne wspomnienia i kojarzy się pozytywnie. Dodatkowo, jeśli wypad do wesołego miasteczka łączy się najpiękniejszym miejscem i najlepszym wydarzeniem – wspaniała przygoda jest gwarantowana.

W otoczeniu Dźwigozaurów, z widokiem na niesamowity Szczecin można od początku lipca korzystać wielu atrakcji. Niektóre z nich pojawiły się w ofercie pierwszy raz właśnie w naszym mieście, inne zachwycają kolejny raz. Wheel Of Szczecin - największe koło widokowe w Polsce, stało się spektakularnym tłem do tysięcy zdjęć, które zalały profile społecznościowe. I chodzi tu nie tylko o kolorowy okrąg, ale także ujęcia z wagonika, który wznosi się na wysokość 60 m! Inną atrakcją dla spragnionych wysokości jest wyższa o 20 metrów karuzela łańcuchowa. To propozycja dla wszystkich, którzy mają w sobie dziecięce marzenia o huśtawce pozwalającej się wznieść ponad chmury. 80 metrów da możliwość podziwiania nie tylko panoramy miasta, ale także jego okolic.

Prawdopodobnie największą dawkę adrenaliny wyzwoli 55 metrowe śmigło Vmaxx – tutaj mocne wrażenia gwarantuje połączenie prędkości i wysokości. W głowie kręci się od samego podglądania śmiałków, którzy decydują się na to szaleństwo wirowania!

Po dostarczeniu ogromnej dawki adrenaliny można zrelaksować się w strefie active chillout. Plaża, kwiatowe aranżacjami, stylowe, drewniane stoiska handlowe i gastronomiczne dadzą ukojenie po chwilach emocji i zachęcą do dalszej zabawy. Oczywiście zapraszamy także te osoby, dla których wystarczającą atrakcją są zdjęcia ze spektakularnie oświetlonymi karuzelami, chcących poczuć się jak na światowej klasy jarmarku.

Ale nie tylko dorośli znajdą coś dla siebie w strefie rozrywki na Łasztowni. W Holiday Park Szczecin jest mnóstwo atrakcji także dla najmłodszych. Zjeżdżalnie, trampoliny, samochodziki, loterie fantowe – to tylko niektóre z propozycji dla dzieci. Jest na przykład coś dla tych, którzy lubią się bać, a drobne przeszkody nie są dla nich problemem. Miłośnicy labiryntów także się nie zawiodą.

Wymieniając atrakcje parku rozrywki nie można zapomnieć o autodromie. Oczywiście wszyscy wiemy, że jadąc elektrycznymi samochodzikami nie można uderzać w inne pojazdy, ale komu nie zdarzyło się upolować innych uczestników tej popularnej atrakcji… Ta ponadczasowa rozrywka czeka na każdego, niezależnie od wieku na prawym brzegu Odry..

U stóp Wałów Chrobrego, w malowniczej, nadodrzańskiej scenerii kolejny raz można skorzystać z atrakcji, jakie przygotowali dla uczestników Żagle 2021 goście z Czech. Karuzele dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo innych urządzeń będą dostępnych będzie przez całe 3 dni, aż do późnych godzin nocnych. Różnorodność i liczba atrakcji jest imponująca. Urządzenia są tak przygotowane, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki temu na nudę nie będą narzekać ani maluchy czy dzieci starsze, ani dorośli.

Wysoko, szybko, spokojnie, dookoła? Niektóre atrakcje wyglądają niepozornie, ale dzięki nim słowo „zakręcony” nabierze nowego znaczenia.

Wizyta w wesołym miasteczku na ulicy Jana z Kolna i Komandorskiej to gwarancja fantastycznej, rodzinnej zabawy i wspólnie spędzonego czasu, który pozostanie we wspomnieniach na długo.

Wesołe miasteczka po obu stronach Odry