Przejdź do treści

Aktualności / Szczecin okiem blogerów podróżniczych

31.07.2021

O tym, że Szczecin jest wyjątkowym miastem, przygotowującym najlepsze wydarzenia plenerowe wiedzą jego mieszkańcy. Wielu turystów także zdążyło się już o tym przekonać. Teraz rzesza miłośników jeszcze się powiększy, dzięki relacjom blogerów podróżniczych, którzy zawitali do naszego miasta przy okazji Żagli 2021.

Pasztecik, paprykarz szczeciński i śledź są zdecydowanymi faworytami kulinarnymi gości, którzy zwiedzają świat i opisują wycieczki na swoich profilach społecznościowych wrażenia. Jednak poza lokalnymi specjałami influenserzy @Berlin and around, @Wędrowne Motyle, @Travelover.pl oraz @Ready for boarding mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca w naszym mieście.

Ogromne wrażenie, szczególnie na żeńskiej części, zrobiła Willa Lenza. Pompatyczne wnętrza wyróżniające się zarówno kształtem, jak i bogactwem są świadectwem pozycji, gustów zamożnego mieszczaństwa czasów rewolucji przemysłowej i stały się tłem do sesji fotograficznych, których efekty już widać na Instagramie.

Na profilach znajdą się także zdjęcia z Muzeum Techniki i Komunikacji, wycieczki pokazującej Szczecin od strony wody i Łasztownię.

Każdy z zaproszonych gości opisuje nasze miasto i Żagle 2021 w specyficzny dla siebie sposób. Wszystkich łączy jednak jedno – zachwyt nad wyjątkową atmosferą, która towarzyszy wydarzeniu.

Warto zatem zajrzeć na profile społecznościowe blogerów podróżniczych i spojrzeć na miasto ich oczami. Ci, których jeszcze w Szczecinie nie było, niech szybko się pakują. Żagle 2021 trwają jeszcze do jutra! A mieszkańcy naszego miasta może odnajdą coś znanego, ale w zupełnie nowy sposób?

Zajrzyjcie tez na profil @visitszczecin na intagramie ponieważ tam my podglądamy ich!

Szczecin okiem blogerów podróżniczych