Przejdź do treści

Aktualności / Ahoj! Zapraszamy na drugi dzień Żagli

20.08.2022

Ahoj! Przed nami drugi dzień żeglarskiego święta ⛵🤩Co nas czeka?

 

TYLKO TEGO DNIA:

🏃‍♀️ Bieg pod Żaglami Biegowe Bulwarove

🌊 Gala wręczenia Nagród Żeglarskich

 

Ponadto:

Rejsy jednostkami: Baltic Beauty, Bryza H, Bonawentura, Kattenturm, Joanna Saturna, Generał Zaruski, Olander, Victoria - bilety są już wyprzedane

 

 

Co i gdzie?

📍 Okolice ulic Jana z Kolna, Admiralskiej i Komandorskiej - to tu najpiękniej widać żaglowce, które zacumowały przy szczecińskich nabrzeżach. Na stoisku Visit Szczecin kupicie wyjątkowe gadżety z żeglarskim akcentem. Pamiętajcie też o wesołym miasteczku z Czech "Lunapark Jan Novy" oraz Craft Beer Zone, gdzie czeka nie tylko rzemieślnicze najlepsze piwo, ale też odpoczynek i muzyka na żywo.

📍 Wały Chrobrego - to tutaj znajdziecie Aleję Artystów z wyjątkowymi wyrobami rękodzielniczymi, scenę szantową przy Centaurze, a także strefę piwa od Gryfusa.

📍 Łasztownia i Wyspa Grodzka - tutaj również nie brakuje atrakcji! Plener Malarski (Związek Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie), dwie Strefy Animacji od Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie oraz Zarząd Morskich Portów Szczecin- Świnoujście, Jarmark pod Żaglami z tawernami piwnymi, Strefa Food Trucków, Wesołe Miasteczko Holiday Park Szczecin, scena na Wyspie Grodzkiej (DJ Twister, Jazzek) oraz scena muzyczna pełna gwiazd, a na niej koncerty lokalne, a wieczorem gwiazda programu Viki Gabor.

📍Teatr Letni - na scenie o 16:30 odbędą się koncerty i ogłoszenie zwycięzcy V Festiwalu Orkiestr Dętych Szczecin 2022 o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

📍Plac Adama Mickiewicza - tutaj nie zabraknie atrakcji dla dzieci, a radość i pozytywne emocje są gwarantowane. Występy, animacje, specjalna strefa wodna, pokazy taneczne, koncerty, warsztaty i wiele innych. Musicie tam zajrzeć ze swoimi pociechami.

 

Warto mieć pod ręką:

✔️ PROGRAM: https://bit.ly/3SN4slr

✔️ Plan zamknięcia ulic: https://bit.ly/3STgJop

✔️ Opisy jednostek: https://zagle.szczecin.eu/jednostki
✔️ Godziny rejsów: https://zagle.szczecin.eu/rejsy

Ahoj! Zapraszamy na drugi dzień Żagli